Close

6. festival pijanizma Sremska Mitrovica

U razdoblju od 9. do 12. svibnja 2019. godine učenici klaviristi sudjelovali su na Međunarodnom natjecanju 6. festival pijanizma u Sremskoj Mitrovici, u Srbiji.

Marko Matajič je proglašen pobjednikom IX. kategorije, a osvojio je 97,33 bodova, 1. nagradu i 1. mjesto. Osvojio je nagradu – Laureat natjecanja u disciplini klavir solo u kategorijama VIII., IX., X., XI. za srednju školu, nastupio je na Završnom koncertu te je osvojio nagradu Rotary Club-a Sremska Mitrovica (mentor Predrag Šantek, prof. mentor).

Karlo Posnjak je u XI. kategoriji osvojio 95,67 bodova, 1. nagradu i 1. mjesto, proglašen je laureatom u svojoj kategoriji te je pozvan da svira na Završnom koncertu (mentor Danijel Ljubić, prof. mentor).

Stjepan Gerić i Luka Taradi su u disciplini klavirski duo i IV. kategoriji osvojili 98,00 bodova i 1. nagradu te su proglašeni laureatima u svojoj kategoriji (mentori Danijel Oto, prof. i Danijel Ljubić, prof. mentor).

Matej Ratković je u II. kategoriji osvojio maksimalnih 100 bodova, 1. nagradu i 1. mjesto, proglašen je laureatom svoje kategorije te je nastupio na Završnom koncertu natjecanja (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Ivan Juranko je u II. kategoriji osvojio maksimalnih 100 bodova, 1. nagradu i 1. mjesto (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Dora Rebernik je u II. kategoriji osvojila maksimalnih 100 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Oto, prof.).

Adam Rendić je u I. kategoriji osvojio 99,67 bodova, 1. nagradu i 2. mjesto (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Dino Keretić je u I. kategoriji osvojio 97,67 bodova, i 1. nagradu (mentor Danijel Oto, prof.).

Stjepan Gerić je u VIII. kategoriji osvojio 96,67 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Oto, prof.).

Karlo Greguraš je u III. kategoriji osvojio 96,00 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Oto, prof.).

Jan Borak je u IV. kategoriji osvojio 94,33 bodova, 1. nagradu i 5. mjesto (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Marta Jelić je u II. kategoriji osvojila 94,00 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Ljubić, prof. mentor).

Luka Taradi je u IX. kategoriji osvojio 93,00 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Ljubić, prof. mentor).

Lara Topolnjak je u I. kategoriji i disciplini klavir – teorijski smjer osvojila 92,33 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Ljubić, prof. mentor).

Morana Ivezić je u XI. kategoriji osvojila 91,67 bodova, 1. nagradu i 2. mjesto (mentor Predrag Šantek, prof. mentor).

Klara Sironić je u X. kategoriji osvojila 91,33 bodova, 1. nagradu i 2. mjesto (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Silvija Novak je u XI. kategoriji osvojila 90,33 bodova i 1. nagradu (mentor Danijel Oto, prof.).

Luka Jalšovec je u XI. kategoriji osvojio 83,67 bodova, 2. nagradu i 5. mjesto (mentorica Lea Šantek, prof. mentor).

Laura Ptiček je u V. kategoriji osvojila 78,33 bodova i 3. nagradu (mentor Danijel Ljubić, prof. mentor).